243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Rózsás csendélet pillangókkal, 1851

153. Thill, Caroline jelzéssel

Rózsás csendélet pillangókkal, 1851

350*300 mm

j.j.l.: Caroline Thill 1851