243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hölgyportré

231. Zemplényi Tivadar (Eperjes, 1864 - Budapest, 1917)

Hölgyportré

olaj, vászon

69*46 cm

j.j.f.: Zemplényi Tivadar