243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Mediterrán tengerparti város

161. Wagner, Hans Johann (Döbling, 1866 - Perchtoldsdorf, 1940)

Mediterrán tengerparti város

olaj, vászon

74*100 cm

j.j.l.: H. Wagner