243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kapáló, 1934

276. Magyar festő, 20. sz. első fele

Kapáló, 1934

olaj, vászon kartonra ragasztva

67*50,5 cm

j.j.l.: Rudnay; b.l.: Bábony 1934

keret nélkül