243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Erdőbelső alakkal

123. Kaufmann, Karl (Neuplachonitz, 1843 - Bécs, 1901)

Erdőbelső alakkal

olaj, vászon

74*100 cm

j.b.l.: A. Rollin