243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tájkép szénaboglyával

207. Réti István (Nagybánya, 1872 - Budapest, 1945)

Tájkép szénaboglyával

olaj, vászon

60*79 cm

j.b.l.: Réti