243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Orosz katonatiszt portréja (a Szent Anna és Szent György orosz, a Polonia Restitua lengyel, és Pour la Mérite porosz legmagasabb kitüntetésekkel)

105. Orosz miniatúrafestő,19. sz. közepe

Orosz katonatiszt portréja (a Szent Anna és Szent György orosz, a Polonia Restitua lengyel, és Pour la Mérite porosz legmagasabb kitüntetésekkel)

tempera, karton

110*100 mm