243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kályhánál melegedő kislány, 1893

222. Halmi Artúr (Pest, 1866 - New - York, 1939)

Kályhánál melegedő kislány, 1893

olaj, fa

56,5*37 cm

j.b.k.: a palettán: Halmi A. Paris 93