243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tájrészlet pásztorokkal

126. Otto, H. jelzéssel, 19. sz. közepe

Tájrészlet pásztorokkal

olaj, vászon

43,5*61 cm

j.b.l.: H. Otto