243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hazatérő birkanyáj

173. Kaufmann, Adolf (Troppau, 1848 - Bécs, 1916)

Hazatérő birkanyáj

olaj, vászon

37,5*59 cm

j.b.l.: A. Kaufman