243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Allegorikus nőalak

309. Müller, H. jelzéssel, 20. sz. eleje

Allegorikus nőalak

bronz, márvány talapzaton

m: 22 cm, talapzat m: 2 cm

j.h. az oszlopon: H. Müller