243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ideál táj

117. Osztrák festő, 1800 körül

Ideál táj

olaj, vászon

84*122 cm

ho.: német nyelvű felirat és gyűjteményi szám

ökörszemes keretben