243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Vásárban, 1922

256. Vass Elemér (Budapest, 1887 - Tihany, 1957)

Vásárban, 1922

olaj, karton

49,5*65 cm

j.j.l.: Vass E. 922