243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Galatea, Acis és Polyphemus

79. Perrier, Francois (1590 - Párizs, 1650) után, 18. sz.

Galatea, Acis és Polyphemus

olaj, vászon

64*76 cm