243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Árkádiai jelenet, 1928

241. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Árkádiai jelenet, 1928

olaj, vászon

50,5*60,5 cm

j.j.l.: Herman Lipót 1928