243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nő egércsapdával, és macskával VÉDETT - NO EXPORT

130. Cipper, Giacomo (1664 - 1736) után, 18th century

Nő egércsapdával, és macskával VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

78*58 cm