243. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Téli alkony

212. K. Spányi Béla (Pest, 1852 - Budapest, 1914)

Téli alkony

olaj, vászon

100,5*80 cm

j.j.l.: K. Spányi B.