228. Néprajzi aukció
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Bokály
Alvinc, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, sérült, hiányos
401. tétel
Kancsó
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, restaurált
402. tétel
Bokály
Alvinc, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, mázhibás, repedt
403. tétel
Bokály
Alvinc, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, füle hiányzik
404. tétel
Kancsó
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, apró sérüléssel
405. tétel
Bokály
Alvinc, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, restaurált
406. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, apró sérüléssel
407. tétel
Bokály
408. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz
409. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, repedt
410. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, jelezve az alján "S"
411. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz
412. tétel
Tányér
413. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz
414. tétel
Tányér
415. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, apró mázhibák
416. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, hajszálrepedt
417. tétel
Tányér
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, hajszálrepedt
418. tétel
Bokály
Alvinc, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, restaurált
419. tétel
Bokály
Nyugat-Magyarország (Sopron?), 1841, ónmázas fajansz, restaurált
420. tétel
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS