268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
Székely J. jelzéssel, 20. sz. első fele
Virágok kő vázában
201. tétel
Porter Paula
Csendélet porcelándobozzal
202. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Színes virágok
203. tétel
Bartók Mária
Virágcsendélet
204. tétel
Magyar festő
Fiúcska portréja, 1902
205. tétel
Walleshausen Zsigmond, Cselényi
Ülő nő (Merengő), 1933 körül
206. tétel
Brieger Klára, Szabó Istvánné
Női portré, 1926
207. tétel
Huber A. jelzéssel, 20. sz. első fele
Hölgyportré
208. tétel
Kalapos férfi
209. tétel
Hölgyportré
210. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Gyermek portré
211. tétel
Hölgyportré
212. tétel
Bertalan Albert
Leányka portréja
213. tétel
Pechán József
Lány arany fülbevalóval, 1915
214. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kalapos lány
215. tétel
Virág Tera, Hahnné
Önarckép palettával
216. tétel
R. Gy. monogrammal
Festő arcképe, 1978
217. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Altatás
218. tétel
Szigeti Jenő
Alma hámozó
219. tétel
Zsótér Ákos
”Korsók spárgával”, 1934
220. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
201-220
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS