268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
Servolini, Carlo
Görögdinnyés csendélet
221. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
A bohóc
222. tétel
Marosán Gyula
Lány virágszállal
223. tétel
Páldy Zoltán
Vénusz amorettekkel, 1913
224. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Szunyókálók
225. tétel
Magyar művész, 20. sz.
Maszk
226. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Sapkás férfi
227. tétel
Krabs, R. jelzéssel
Jeruzsálemi fiú, 1949
228. tétel
Hölgy padon
229. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Lány narancsokkal
230. tétel
Novotny Emil Róbert
Önarckép, 1928 körül
231. tétel
Bodzássy
Leány virágcsokorral, 1923 előtt
232. tétel
Falusi ünnepség
233. tétel
G. R. monogrammal, Franz von Stuck után, 1900 körül
Faun és nimfa
234. tétel
Pirk János
Kalapos hölgy a tengerparton, 1931
235. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Páholyban
236. tétel
Anya gyermekével
237. tétel
Csengery Ibolya
Akt korsóval
238. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Indiai lány
239. tétel
Basch Andor
Könyöklő, 1922
240. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
221-240
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS