268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
Magyar festő, 20. sz. eleje
Szobabelső
261. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Vörös házfalak
262. tétel
Gulyás Sándor
Kapások, 1930 körül
263. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Udvarház
264. tétel
Schebek, Ferdinand
Pásztorlányka, 1914
265. tétel
Fekete jelzéssel, 20. sz. eleje
Homokkomáromi cigánytanya
266. tétel
Falusi utcarészlet
267. tétel
Tihanyi János Lajos
Asszonyok a folyóparton
268. tétel
Tátrai ház
269. tétel
Mosónők
270. tétel
Shakirov Sebestyén
Patakparton
271. tétel
Kisjenői Kiss Ernő
Átkelés, 1930-as évek
272. tétel
Bárkák
273. tétel
Udvary Pál
Jegenyefasor legelésző tehenekkel
274. tétel
Aszódi jelzéssel, 20. sz. közepe
Tanyarészlet
275. tétel
Falurészlet lovasszekérrel
276. tétel
F. B. jelzéssel, 20. sz.
Allegorikus jelenet
277. tétel
Endre Béla
Alföldi táj
278. tétel
Kertrészlet,
279. tétel
Napsütötte falurészlet
280. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
261-280
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS