268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
Sass Brunner Ferenc
“Árnyékban”
281. tétel
Borszéky Frigyes
Ünneplőben, 1913
282. tétel
Moldován István
Tanyasi udvar
283. tétel
Márton Ferenc
Pihenő lovak, 1913
284. tétel
Husovszky János
Téli városrészlet
285. tétel
Kurucz D. István
“Készülődés haza”, 1960
286. tétel
Bánszky Tamás
“Tél”, 1933
287. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Téli táj házakkal
288. tétel
Falurészlet
289. tétel
Burghardt Rezső
Falusi idill
290. tétel
Szander Frigyes Ferenc
Középkori jelenet, 1981
291. tétel
Petrich Kató
Falusi szobabelső, Nógrád megye, 1930-as évek
292. tétel
Berky Irma
Táj virágzó fákkal, 1928
293. tétel
Kővári jelzéssel
Jó étvágyat! 1977
294. tétel
Vándor György jelzéssel
Az új szaktársnő, 1952
295. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Vasutas iskolában
296. tétel
Munkásélet triptichon
297. tétel
Eisenhut Ferenc
“Tatár”, 1899
298. tétel
Hegedűs Ella, Moskovits Árpádné
Család
299. tétel
Beck Judit
Szőlőevők, 1940 körül
300. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
281-300
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS