268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
Kiss R. jelzéssel, 20. sz. első fele
Itatás
301. tétel
Klimó István
Kertben, 1906 körül
302. tétel
Murai jelzéssel
Lóháton, 1957
303. tétel
Osztrák festő, 20. sz. eleje
A szüret allegóriája
304. tétel
Gombos Székely Lilly
“Balaton”
305. tétel
Sánta jelzéssel
Balatoni kikötő, 1956
306. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Velencei részlet
307. tétel
Hacker Mária, Turán Gézáné
A Rialto-híd Velencében
308. tétel
Kömpöczi Balogh Endre
Utcarészlet
309. tétel
Pipi jelzéssel
A plázson, 1929
310. tétel
I. F. monogrammal, 20. sz. közepe
Tájrészlet házakkal
311. tétel
Zemplényi Magda
Zebegényi utcarészlet lovassal, 1940 körül
312. tétel
Osztrák festő
Kertrészlet, 1931
313. tétel
Osztrák festő, 19. sz. vége
Taormina
314. tétel
Dombos táj
315. tétel
Bartók Margit
Gesztenyefák, Nagybánya, 1910 körül
316. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Várrom a hegytetőn
317. tétel
H. Lovass Piroska
A Medici-kút a Luxembourg kertben, 1926 körül
318. tétel
Marosán Gyula
”Patak hídja”, 1940 körül
319. tétel
Felföldy M. jelzéssel
Parkrészlet, 1934
320. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
301-320
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS