268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
341-360
[361-380]
[381-400]
[401-418]
Haeryng Pál
Városrészlet
341. tétel
Szimon Jenő
Vásári jelenet, 1948
342. tétel
Polák János
Város a Duna mellett
343. tétel
Gombos Székely Lilly
Tájkép
344. tétel
Hranitzky Ilona
Tükröződő fények
345. tétel
Fenyő György
Római részlet, 1927
346. tétel
Bálint Rezső
”Párizsi utca”, 1930 körül
347. tétel
Marosán Gyula
Kossuth Lajos- emlékmű, 1952 - 1953
348. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Városrészlet
349. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Dombos táj
350. tétel
Simka Gy. jelzéssel, 20. sz. eleje
Jelenet
351. tétel
Gyárvárosi részlet
352. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Vurstliban
353. tétel
Vízmosás
354. tétel
Schönberg E. jelzéssel, 20. sz. első fele
Provence-i részlet
355. tétel
Porter Paula
Vitorlások a Balatonon, 1920-as évek
356. tétel
Murai jelzéssel
Átkelés, 1960
357. tétel
Szantruček Jenő
Bretagne-i halászbárkák, 1930 körül
358. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Történelmi jelenet
359. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Városrészlet híddal
360. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
341-360
[361-380]
[381-400]
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS