268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
361-380
[381-400]
[401-418]
Zemplényi Magda
Ciklámen ablakban
361. tétel
Markó Lajos
Enteriőrben, 1918
362. tétel
Molnár Róza, Kézdivásárhelyi
Virágcsendélet cseresznyével, 1950 -es évek
363. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Gyerekszobában
364. tétel
Tóth jelzéssel
Vacsoránál, 1962
365. tétel
Endre Béla
Falurészlet libákkal
366. tétel
Grauss jelzéssel
Árvácskák, 1921
367. tétel
Crouy Chanel László
Tájvázlat, 1940 körül
368. tétel
Virág Tera, Hahnné
Tabáni domboldal
369. tétel
Galamb Grossova Erzsébet
Asztali csendélet, 1973
370. tétel
Magyar festő, 20. sz. második fele
Portré
371. tétel
Garai Mária jelzéssel, 20. sz. első fele
Három nőalak
372. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Lányportré
373. tétel
Tóth Elma jelzéssel
“Tanulmányfej”, 1933
374. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kalapos hölgy
375. tétel
Corini, Marguerite de
Párizsi kislány, 1930 körül
376. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Cigarettázó férfi
377. tétel
Szadai Lajos
Menyecske népviseletben, 1930-as évek
378. tétel
Ruttkay György
Menekülők (Úton, Rohanás)
379. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele, Gáborjáni Szabó Kálmán után
Női portré
380. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
361-380
[381-400]
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS