268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
Pólya Tibor
Hegyvidéki falu, 1920-as évek
21. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Napsütötte utcarészlet alakokkal
22. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Parkrészlet
23. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Virágzó fa
24. tétel
Ferkai Jenő
Kanyargós út, 1922
25. tétel
Tápay Lajos
Déli pihenő, 1942
26. tétel
Mille, Victor jelzéssel, 20. sz. eleje
Vásári jelenet
27. tétel
Thormáné Kiss Margit
Nagybányai lány, 1946
28. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kukorica törők
29. tétel
Magyar festő
Árnyas falurészlet, 1903
30. tétel
Szilágyi J. jelzéssel
Pihenő katonák, 1914
31. tétel
Marosán Gyula
”Erdei út”, 1940 körül
32. tétel
Kovács József jelzéssel
Zarándoklás a libanoni cédrusokhoz (Csontváry Kosztka Tivadar után), 1972
33. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Tengerparti sétány
34. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Parkrészlet
35. tétel
Tengerparti részlet
36. tétel
Halász Szabó Sándor
Andrássy út, Budapest, 1940-es évek
37. tétel
Baky Győző
Parkban
38. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Parkrészlet gólyákkal
39. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Sárga tulipánok
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS