268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
381-400
[401-418]
Magyar festő, 20. sz. eleje
Vörös hajú nő portréja
381. tétel
Basch Andor
Női portré, 1935
382. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Fotelben ülő nő
383. tétel
Meilinger Dezső
Piros napernyő
384. tétel
Csabai - Ékes Lajos
Római lány (Lány fekete macskával), 1930 körül
385. tétel
Klug K. György
A tudósnő
386. tétel
Pettes József
Olvasó leány, 1930 körül
387. tétel
Frank Magda
Menetoszlop
388. tétel
Gál István
Falu
389. tétel
Frank Magda
Szobában, 1944
390. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Erőltetett menet
391. tétel
Futásfalvi Márton Piroska
”Megzavart fürdőzők”, 1926 körül
392. tétel
Fasor
393. tétel
Frank Magda
Rabbi
394. tétel
Tóraolvasó
395. tétel
Frank Magda
Zsidó férfi portréja, 1944
396. tétel
Frank Magda
Háború után
397. tétel
Marosán Gyula
(Kompozíció (Pondrók), 1950
398. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Kopár fák
399. tétel
Gallio jelzéssel, 20. sz. második fele
Utcarészlet
400. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
381-400
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS