268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
401-418
Braun Lengyel Vera
Kompozíció
401. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Hajnali fények
402. tétel
Orbán jelzéssel
Rózsaszín táj, 1958
403. tétel
Markus jelzéssel, 20. sz. közepe
Három alak
404. tétel
Stark Anna
Ház a dombok alatt
405. tétel
Barzó Endre
”Várakozók”, 1941
406. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Erdőrészlet
407. tétel
Franyetzky János
Médium rajzok I., II.
408. tétel
Zemplényi Magda
Kristálymadár
409. tétel
Osztrák festő, 20. sz. első fele
Páva nő
410. tétel
Zemplényi Magda
Vonalak
411. tétel
Magyar festő
Hölgy bundában, 1935
412. tétel
Stark Anna
Bíró Iván szobrász portréja
413. tétel
Dóczi Pál
Erotikus kompozíció, 1912
414. tétel
Magyar művész, 20. sz. első fele
Fantáziaállat
415. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Tánc
416. tétel
Osztrák festő, 1900 körül
“Orchidee”
417. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Könnyező
418. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
401-418
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS