268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
Osztrák festő, 20. sz. eleje
Hölgyportré
61. tétel
Francia festő, 18. sz. vége
Előkelő úr vértben
62. tétel
Beszedits Róza
Alpesi táj szarvassal, 1875
63. tétel
Német festő, 19. sz. első fele
Folyóparton
64. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Mózes a kőtáblákkal
65. tétel
Magyar festő, 19. sz. vége
Házak a tóparton
66. tétel
Osztrák művész, 20. sz. eleje
Mendhelsson, Mozart, Haydn, Beethoven portréja (4 db)
67. tétel
Than Mór
”Sappho utolsó óráiban”, 1894
68. tétel
Husz Gyula jelzéssel
Vándor tájban, 1880
69. tétel
Itáliai festő, 19. sz. eleje
Velencei részlet
70. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Tájrészlet
71. tétel
Emecz S.
Szépkilátó (Szigliget látképe Balatongyörök felől), 1865
72. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Férfi portré
73. tétel
Flamand festő, 18. sz.
Tehenet fejő nő
74. tétel
Olasz lány
75. tétel
Németalföldi festő, 18. sz. eleje
Anna és Mária
76. tétel
Osztrák festő, 19. sz.
Krisztus kigúnyolása
77. tétel
Kukovetz Nana
Áhitat
78. tétel
Kovacsev Friderika, Bende Jánosné
Csendélet kancsóval
79. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Kalapos férfi portréja
80. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
61-80
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS