268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
Magyar festő, 20. sz. első fele
Festőnő arcképe
101. tétel
Aszódi Weil Erzsébet
”Alkimisták”, 1925 körül
102. tétel
Scheiber Hugó
Női portré
103. tétel
Kákay Szabó György
”Szent Imre királyfi”, 1930 körül
104. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Krumplihámozó
105. tétel
Rauscher György
Hölgy karszékben
106. tétel
Bálint Rezső
Férfiportré, 1922
107. tétel
Rezes Molnár Lajos
Nő róka boával, 1940 körül
108. tétel
Oláh Sándor
Nő fotelban, 1943
109. tétel
Berényi Margit, Vágó Gáborné
Lány vörös blúzban, 1928-30 körül
110. tétel
Nagy Vilmos
“A kedvenc”, 1910 körül
111. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Testvérek
112. tétel
Góth Imre
Olvasó lányok, 1921
113. tétel
Vajda Zsigmond
Jungfer József (1880 - 1934) iparművész portréja
114. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Férfi portré
115. tétel
Szines Elemér
”Ligetben”, 1910 körül
116. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Elegáns pár
117. tétel
Geönczy Ilona, Rákosi Gyuláné
Hölgy karszékben, 1911
118. tétel
Mendlik Oszkár
Erdőssy Béla festőművész arcképe, 1900
119. tétel
Testvérek
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS