268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
Hochrein jelzéssel
Udvarház, 1928
121. tétel
Kampler Kálmán
Tájrészlet
122. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Fűrésztelep
123. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Muskátlis tornác
124. tétel
Szines Elemér
Tabáni részlet, 1936 körül
125. tétel
Patakparton
126. tétel
Say Géza
Hölgy rózsaszín ruhában
127. tétel
Metczenzee, A. jelzéssel
Kálvária domb, 1918
128. tétel
Magyar festő
Pihenő katonák, 1896
129. tétel
Kertrészlet
130. tétel
Marosán Gyula
”Zebegényi patak partja”, 1940 körül
131. tétel
Hénel Gusztáv
Tópart
132. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Őskor
133. tétel
Folyópart
134. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Folyóparti jelenet fürdőzőkkel
135. tétel
Tihanyi János Lajos
Folyópart
136. tétel
Schuschny Erna, Hermanné
“Augusztus a Városligetben”, 1929
137. tétel
Déry Béla
”Megjöttek a halászok (Ostsee-Brösen)”, 1914
138. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Híd a hegyekben
139. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Naplemente
140. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
121-140
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS