268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
Bokor Vilmos
“Gerendavivők”, 1927 körül
161. tétel
Huber István
Babák könyvvel, 1924
162. tétel
Schiller jelzéssel, 20. sz. eleje
Libák
163. tétel
Garzó Bertalan
“Napsütött virágok”, 1915
164. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Menyecske
165. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Tájkép házakkal
166. tétel
Cserepes István
”Szilvás csendélet”, 1929
167. tétel
Ferenczy Valér
Álló akt
168. tétel
Holló László
Akt tájban, 1920
169. tétel
Lehel Mária
Fekvő akt, 1928
170. tétel
Barta István
Napfürdőző
171. tétel
Szines Elemér
Fekvő akt, 1912
172. tétel
Galamb Grossova Erzsébet
Ülő modell, 1940-es évek
173. tétel
Magyar festő, 20. sz. közepe
Női aktok
174. tétel
Kalaposnál
175. tétel
Kránitz Margit
Pomona, 1960 körül
176. tétel
Magyar festő
Szoptatás, 1919
177. tétel
Ülő akt
178. tétel
Német festő
Álló akt, 1935
179. tétel
Karla Irma
Hátakt, 1938
180. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
161-180
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-418]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS