Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Jungfer József (1880 - 1934) iparművész portréja

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

114. Vajda Zsigmond (Bukarest, 1860 - Budapest, 1931)

Jungfer József (1880 - 1934) iparművész portréja

olaj, karton

54,5*49 cm

j.j.l.: Vajda

Vételi megbízás (PDF)