Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Asztali csendélet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

199. Magyar festő, 20. sz. eleje

Asztali csendélet

olaj, karton

66*50 cm

Vételi megbízás (PDF)