287. Bánszky Tamás (Szeged, 1892 - Szeged, 1971)
“Tél”, 1933
olaj, vászon
50*60 cm
j.b.l.: Bánszky Tamás 1933, Feltehetően kiállítva: Bánszky Tamás képkiállítása, Debrecen, Déri Múzeum, 1937. március 29 - április 5. (kat. n.)