Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > A tudósnő

386. Klug K. György (Mohács, 1895 - Pécs, 1969)

A tudósnő

olaj, vászon

90,5*75 cm

j.n. ho. Pécsi kiállítási cédula, keret nélkül