Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Déli pihenő

15. Darvassy István (Hódmezővásárhely, 1888 - ?)

Déli pihenő

olaj, vászon

50*72,5 cm

j.j.l.: Darvassy, keret nélkül