64. Német festő, 19. sz. első fele
Folyóparton
olaj, vászon
85*119,5 cm
j.n. Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények a Saphier gyűjteményben, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29.- augusztus 31. (kat. 67. )