268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Vásári jelenet, 1948

342. Szimon Jenő (Budapest, 1902 - Budapest, 1978)

Vásári jelenet, 1948

olaj, rétegelt lemez

49*60 cm

j.j.l.: Szimon J. 948