Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Dinnyés csendélet

196. Bán I. jelzéssel, 20. sz. első fele

Dinnyés csendélet

olaj, vászon

45*70 cm

j.j.l.: Bán I., sérült, keret nélkül