Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Lány vörös blúzban, 1928-30 körül

110. Berényi Margit, Vágó Gáborné (Lugos, 1900 - Szeged, 1945)

Lány vörös blúzban, 1928-30 körül

olaj, vászon

55*40,5 cm

j.b.l.: V. Berény M., keret nélkül