268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Játszadozó fiúcskák

87. Swierkiewitz jelzéssel, 19. sz. vége

Játszadozó fiúcskák

olaj, karton

15*24 cm

j.j.l.: Swierkiewitz (?), sérült