Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Hegyvidéki falu, 1920-as évek

21. Pólya Tibor (Szolnok, 1886 - Szolnok, 1937)

Hegyvidéki falu, 1920-as évek

olaj, karton

47*42,5 cm

j.j.l.: Pólya Tibor