268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > “Balaton”

305. Gombos Székely Lilly (Újpest, 1897 - ?)

“Balaton”

olaj, vászon kartonra ragasztva

32,5*34,5 cm, ho: kiállítási cimke, keret nélkül