Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Hölgy karszékben, 1911

118. Geönczy Ilona, Rákosi Gyuláné (Budapest, 1886 - ?)

Hölgy karszékben, 1911

olaj, vászon

91*97 cm

j.b.l.: Geönczy Ilona 1911 X II., Feltehetően kiállítva: A Magyar Képzőművésznők Egyesülete Negyedik Rendes Tárlata, Budapest, Nemzeti Szalon, 1912. április (kat. 150. S. S. arcképe), keret nélkül, sérült