118. Geönczy Ilona, Rákosi Gyuláné (Budapest, 1886 - ?)
Hölgy karszékben, 1911
olaj, vászon
91*97 cm
j.b.l.: Geönczy Ilona 1911 X II., Feltehetően kiállítva: A Magyar Képzőművésznők Egyesülete Negyedik Rendes Tárlata, Budapest, Nemzeti Szalon, 1912. április (kat. 150. S. S. arcképe), keret nélkül, sérült