Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Kalapos hölgy

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

375. Magyar festő, 20. sz. eleje

Kalapos hölgy

olaj, karton

42,5*34 cm

j.n. sérült, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)