Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Csendélet zöldségekkel, 1930-as évek

253. Brettschneider Kocsárd (1880 - 1940)

Csendélet zöldségekkel, 1930-as évek

olaj, vászon

37,5*50 cm

j.j.l.: Brettschneider K., Feltehetően kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Téli Tárlat, Budapest, Műcsarnok, 1919-1920 (kat. 235., Csendélet)