268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Római lány (Lány fekete macskával), 1930 körül

385. Csabai - Ékes Lajos (Budapest, 1896 - Hárossziget, 1944)

Római lány (Lány fekete macskával), 1930 körül

olaj, vászon

79,5*60 cm

j.j.l.: Csabai Ékes Róma, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. (30. kép)