385. Csabai - Ékes Lajos (Budapest, 1896 - Hárossziget, 1944)
Római lány (Lány fekete macskával), 1930 körül
olaj, vászon
79,5*60 cm
j.j.l.: Csabai Ékes Róma, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. (30. kép)