268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Vándor család

91. Péli, M. G. jelzéssel, 20. sz. eleje

Vándor család

olaj, vászon

60*45 cm

j.b.l.: M. G. Péli, sérült